Izvēlne

Padome

Ansis Zeltiņš, padomes priekšsēdētājs 

Dzimis 1975.gada 18.aprīlī

Ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā Salfordas universitātē (Mančestra, Lielbritānija) un profesionālo maģistra/bakalaura grādu jūras transportā Latvijas Jūras akadēmijā.

Kopš 2000.gada strādājis jūras transporta jomā dažādos šīs nozares uzņēmumos, tostarp VAS “Latvijas jūras administrācija”, kā arī AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmumos SIA “LSC Marine training” un SIA “LSC Shipmanagement”. Nozīmīgu starptautisku pieredzi guvis, būdams Satiksmes ministrijas transporta nozares padomnieks Latvijas Republikas pastāvīgajā pārstāvniecībā ES.

VAS “Latvijas dzelzceļš” padomes priekšsēdētājs kopš 2016.gada. 

Aigars Laizāns, padomes loceklis 

Dzimis 1961.gada 26.martā 

Latvijas Lauksamniecības universitātē ieguvis inženierzinātņu doktora grādu, kā arī ieguvis uzņēmējdarbības vadības maģistra grādu (MBA) RTU Rīgas Biznesa skolā.

Bijis AS “Preses nams” pirmais viceprezidents un komercdirektors, kopš 2009.gada darbojies INTERREG IV A pārrobežu sadarbības projektu īstenošanā ar specializāciju zinātnē, vides aizsardzībā un komercializācijas veicināšanā. Līdzdarbojies vairāku biznesa un tehnoloģiju inkubatoru darbībā.

Patlaban ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes Senāta un Konventa loceklis, Tehniskās fakultātes Enerģētikas institūta profesors un doktorantūras programmas direktors.

VAS “Latvijas dzelzceļš” neatkarīgais padomes loceklis kopš 2016.gada. 

Rodžers Jānis Grigulis, padomes loceklis 

Dzimis 1977.gada 28.martā

Ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnēs Latvijas Universitātes Starptautisko ekonomisko attiecību katedrā, kā arī izglītojies starptautisko darījumu, mārketinga un konkurences jomā Sorbonnas universitātē (Francija).

Bijis līdzīpašnieks teritoriālās plānošanas, būvniecības un tūrisma nozaru uzņēmumos, pārvaldot to finanšu vadību, biznesa stratēģiju izstrādi, loģistikas vadību un ES struktūrfondu piesaistes procesus. Būdams SIA “Comperio” valdes loceklis un ārštata konsultants, līdzdarbojies starptautisku investīciju un attīstības projektu piesaistē un īstenošanā loģistikas un starptautiskās tirdzniecības jomā, sadarbojoties ar Tuvo Austrumu, NVS, Latīņamerikas un ASV partneriem.

VAS “Latvijas dzelzceļš” padomes loceklis kopš 2016.gada. 

NOTIKUMU KALENDĀRS

P O T C P S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Aptauja

Pieteikties jaunumiem